Kümblustünn

#SaunaMöllil on pakkuda kahte erinevat kümblustünni: meie väike kümblustünn on mugav kuni 5 inimesele, suur mullisüsteemi ja LED-tuledega tünn mahutab kuni 9 inimest

Kümblustünn on suurepärane koht seltskonnaga lõõgastumiseks. Romantiline aastapäev, sünnipäev, firmapidu, poissmeesteõhtu, saunaõhtu sõpradega või mõni muu üritus pere, sõprade või kolleegidega – kümblustünn on parim valik meeldejääva elamuse saamiseks.

Kümblustünn, mis on rahva seas tuntud tünnisauna nime all, on mõnus ning lõõgastav elamus. Kümblustünn on nauding, mis vähendab stressi. Soe vesi lõõgastab keha ning lihased vabanevad pingest. Naudingu suurendamiseks võib vette lisada nii tavalist meresoola, ravimtaimeekstrakte või paar tilka eeterlikke õlisid. Taimeravi on tervislik nii kehale kui vaimule.

Kümblustünni mõnusid saab nautida igal aastaajal. See sobib igas vanuses inimestele. Erilise meeleolu tekitab kümblustünn talvel, kui vesi tünnis on kuum, aga väljas on külm ja sajab lund. Talvel on külma ja tuule kaitseks soovitatav kanda mütsi.

Me panime tünnile rattad alla, et saaksid seda nautida just Sinule sobivas kohas. Kuna tünn on haagisel, siis seda on lihtne transportida – piisab vaid haagisekonksu olemasolust sõidukil ning B-kategooria juhilubadest.

Meie väike kümblustünn mahutab mugavalt 5 inimest, suur kümblustünn 9 inimest. Plastiksisuga kümblustünnid on efektiivse 35 kw välisahjuga, mistõttu soojeneb vesi kiiresti. Tünnide kasutamiseks on vajalik tasane maapind ning ligipääs veele (olgu selleks siis veetrass või looduslik veekogu). Väikse tünni täitmiseks kulub 1100 l vett, Suure tünni täitmiseks 1800 l vett.  Vee soojendamiseks kulub ca 3 tundi.

Meie suurel kümblustünnil on efektne veealune LED valgustus ning mullisüsteem. Tünnil on küljes 220V rikkevoolu kaitsmega 10m pikendusjuhe, mida tohib ühendada vooluvõrku ainult maandusega pistikupesasse. Vastasel juhul on oht elule!


Kümblustünni soovitatav veetemperatuur võiks olla alates 37 kuni maksimaalselt 39 kraadi. Liiga kuum vesi võib südamele halvasti mõjuda. Talvisel perioodil on mõistlik küttepuude lisamine lõpetada, kui veetemperatuur on jõudnud 35 kraadini, ning suvisel ajal, kui veetemperatuur on jõudnud 30 kraadini, kuna ahjus põlev tuli kütab tünni mõnda aega edasi.

Kui soovid kümblustünni täitmiseks võtta vett mõnest looduslikust veekogust ja Sul puudub selleks vajalik tehnika, siis saad selle meilt rentida. Kui plaanid saunatada seal, kus elektrivoolu pole, siis meil on saadaval bensiinil töötav veepump. Elektriga varustatud kohtade jaoks pakume 220V veeautomaati. Lisaks veepumpadele pakume rendiks ka väikest, kerget ning madala müratasemega elektrigeneraatorit (800 W, invertertehnoloogia)

Hubase meeleolu tekitamiseks rendime ka valguskette.

Vaata ka:
Kümblustünni kasutusjuhend
Tehnilised andmed
Ohud ja soovitused
Tünni broneerimine