Tünnisaun

Saun on suurepärane koht seltskonnaga lõõgastumiseks. Tee meeldiv üllatus oma perele või sõpradele. Ratastel tünnisaun sobib hästi meeldejääva ürituse korraldamiseks, olgu selleks siis sünnipäev, aastapäev, poissmeesteõhtu, firmapidu või niisama mõnusa õhtu veetmine koos sõpradega.

Saun on tervistava toimega, see mõjub kehale lõõgastavalt ja vähendab stressi.

Meie klientide kasutada on kuni kuuele inimesele mõeldud haagisel tünnisaun. Sauna kütab soojaks puuküttega ahi. Saunas on olemas kõik esmavajalik – kibu, kulp, termomeeter. Saunal on klaasist uks ja aknad, et nautida ümbritsevat vaadet.

Saunamõnusid saab nautida igal aastaajal ja see sobib igas vanuses inimestele. Erilise meeleolu tekitab saun talvel koos kümblustünniga, kui õhk on jahe ja sajab lund.

Saunas puudub pesemisvõimalus, seega vali saunatamiseks koht veekogu lähedal või taga pesuruumi olemasolu. Soovi korral saame saunaga kaasa rentida aiaduši, mille saab ühendada kastmisvoolikuga.

Saun on ehitatud haagisele ja seda on lihtne transportida – piisab vaid B kategooria juhilubadest ja haagisekonksu olemasolust sõidukil. Meie tünnisaun on ehitatud haagisele, vastavab kõikidele nõuetele ja on täielikult tänavalegaalne. Kerghaagis koos saunaga kaalub kokku 750 kilo. Haagis on ARKis arvel haagissaunana.

Vaata ka:
Tünnisauna kasutusjuhend
Tehnilised andmed
Ohud ja soovitused
Sauna broneerimine